Josef De Souza Golleri

Josef De Souza golleri ve asistleri ile Süper Lig’te fırtınalar estiren her takımdan taraftarı etkilemeyi başaran bir defansif orta saha oyuncusudur. Ne kadar defansif orta saha olarak anılsa da Josef De Souza’nın hücuma verdiği destek de çok büyüktür.

Josef De Souza golleri ve asistleri ile genel olarak ülkesi olan Brezilya takımlarına katkı sağlamıştır. Yine çok küçük yaşlarda Porto forması giymiştir. Böylece kendisini çok ciddi anlamda geliştirmiştir. Uzun bir süre Brezilya takımlarında forma giymiştir. Kariyerinin en büyük dönüm noktası Süper Lig’in en iyi takımlarından birisi olan Fenerbahçe’ye transfer olmasıdır.

Josef De Souza Transferleri

Josef De Souza golleri ve asistleri ile uzun bir sezon süresince sarı lacivertli formayı terletmiştir. Takımının başarıya ulaşmasına çok yaklaştırmıştır. Yine de Fenerbahçe Josef De Souza’nın forma giydiği dönemlerde bir başarı elde edememiştir. Fenerbahçe Arap takımlarından Al Ahli takımının Josef De Souza’ya güzel teklif vermesi sonucu transferini gerçekleştirmiştir. Çok kısa bir süre bu takımda forma giyen Josef De Souza gollerini Türkiye’nin bir diğer en büyük takımının aklına kazıtmıştır. Bu yüzden Beşiktaş tarafından hedef haline geldi.

Beşiktaş çok kısa bir görüşme süreci sonrası Josef De Souza gollerini ve asistlerini siyah beyazlı formada izlemek adına oyuncunun transferini gerçekleştirmiş. Josef De Souza gollerinin Beşiktaş’ta devam etmesiyle beraber de Rotabet kullanıcıları tekrar Beşiktaş’ın şampiyon olabilmesi ihtimali ile ciddi analizler yapmaya başlamıştır.

Genel olarak artık analizlerin istatistikler ile zor olduğunun farkına varan Rotabet kullanıcıları artık maçları canlı bir biçimde takip ederek analiz yapmak istemektedir. Bu analizler sonucunda da doğru bahisleri alıp güzel kazançlar elde etmek istemektedir. Zaten Rotabet’in en belirgin özelliklerinden birisi spor bahsi konusunda sağladığı yüksek orandır. Kullanıcılar tahminlerinin doğru olduğu süreçte güzel kazançlar elde etmişlerdir. Maçları da takip ederek kazançlarını garanti hale getirmek istemektedir.

Ücretsiz Canlı Maç Yayını Rotabet

Ülkemizde maç izleyeceğimiz zaman farklı liglerin maçlarını takip etmek adına bile birden fazla yayıncı kuruluşuna abone olmamız gerekmektedir. Bu abonelikler için binlerce liralar ödememiz gerekmektedir. Bunun farkında olan Rotabet kullanıcılarının bu durumlar karşısında mağdur etmemektedir. Bu yüzden yeni bir canlı yayın maç platformu oluşturmak için çalışmalar yapmaya başlamıştır. Bu doğrultuda çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlamış ve kullanıcıların hizmetine Rotabet TV’yi sunmuştur.

Rotabet TV tamamen ücretsiz bir şekilde maç yayınlarını takip edebileceğiniz bir canlı yayın platformudur. Bu platform ücretsiz olmasının yanı sıra diğer ücretsiz canlı maç platformları gibi sizi reklamlara boğmaz. Rotabet TV yayın esnasında hatta önemli pozisyonlarda bile yayınınızı kesintiye uğratmaz. Reklamlar ile sizi karşı karşıya bırakmaz. Rotabet TV üzerinden maç izleyerek yalnızca harika bir seyir keyfi yaşarsınız.